Meble ogrodowe do zadań specjalnych

Wybór mebli ogrodowych to nie lada wyzwanie. Komplety z drewna, aluminiowe, wiklinowe, stalowe, a może żeliwne? Opcji do wyboru jest naprawdę wiele. Aranżując swoją przydomową przestrzeń warto wybrać rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się pięknymi i komfortowymi meblami, które przez lata zachowają nienaruszoną formę.

Solidne wykonanie

Meble ogrodowe narażone są na ciągłe działanie warunków atmosferycznych, takich jak wysoka i niska temperatura, wilgoć, opady i ostry wiatr. Materiałem, któremu niestraszne są wszystkie te niszczycielskie czynniki jest technorattan. Jest to rodzaj syntetycznego materiału do złudzenia przypominającego rattan pozyskiwany z włókien palm rotangowych. W przeciwieństwie do naturalnej substancji, technorattan nie wymaga dodatkowej konserwacji ani impregnacji. Meble do ogrodu z technorattanu odporne są na działanie promieniowania UV i zabrudzenia. Dodatkowo są bardzo lekkie, dzięki czemu bez problemu można zmieniać ich ustawienie.

Modny design

Meble wykonane z technorattanu są nie tylko praktyczne. Niesłabnąca popularność i moda na technorattan daje niemal nieograniczone możliwości aranżacji ogrodu czy tarasu. Szeroki wybór modeli i kolorów, ciekawe wzornictwo i odrobina luksusu w każdym egzemplarzu czynią meble z technorattanu topowym produktem.