Depilacja laserowa – ile to kosztuje?

W sieci internetowej i opinii publicznej można znaleźć bardzo dużą ilość informacji na temat cen za zabiegi depilacji laserowej. Jednak najpewniejszym źródłem są cenniki depilacyjne, które można znaleźć na stronach internetowych poszczególnych salonów. Niektóre z nich oferują ciekawe pakiety promocyjne z najróżniejszych okazji. Często warto poczekać i skorzystać z lepszych cen na walentynki, święta czy szczególne dni w roku. Jednak wracając do tematu – ile trzeba zapłacić za zabiegi depilacyjne?

 

Cennik depilacji laserowej

 

Bardzo ciężko jest podać jednoznaczne informacje na temat cenniku depilacji laserowej. Zależą one od nowoczesności używanego sprzętu, lokalizacji i renomy salonu, a także ilości otaczającej konkurencji. Jednak mniej więcej cennik depilacji laserowej kształtuje się następująco:

 

-Depilacja laserowa pach kosztuje około 400 złotych za zabieg. Pachy są bardzo często depilowaną partią dlatego zazwyczaj salony depilacyjne bardzo często wykonują właśnie tę usługę. Daje ona ogromny poziom wygodny i pewności siebie niezależnie od wystroju czy nawet pory roku.

 

-Depilacja laserowa łydek. Łydki są większą partią ciała dlatego ceny mogą dochodzić nawet do 600 złotych za zabieg. Najczęściej depilacja laserowa łydek kierowana jest w stronę kobiet, które bardzo często walczą o gładką skórę właśnie na tej partii ciała. Ogolone, piękne i gładkie nogi są wizytówką każdej kobiety!

 

Zobacz: https://depilacja.pl/cennik/

 

-Depilacja laserowa okolic bikini; tutaj w zależności od depilacji francuskiej bądź brazylijskiej ceny mogą wahać się w przedziale 400-500 złotych za zabieg. Czasem trudno jest samemu wydepilować najwrażliwsze partie ciała, do których z pewnością można zaliczyć okolice bikini. Depilacja laserowa tej partii zapewnia ogromną oszczędność czasu i niewyobrażalną wygodę każdego dnia!

 

Podsumowanie

 

Wszystkie ceny depilacji laserowej dotyczą jedynie pojedynczych zabiegów. Zawsze warto zwrócić uwagę na większe pakiety depilacyjne obejmujące całość depilacji laserowej na daną partię ciała. Bowiem aby depilacja laserowa miała sens należy wykonać kilka zabiegów, w których dojdzie do permanentnego uzyskania gładkiej skóry. Zazwyczaj całe pakiety są o wiele tańsze co przemawia do szerokiego grona klientów.