Nowoczesnych ogród – jak go stworzyć?

Nowoczesne ogrody odznaczają się nie tylko wykorzystaniem mebli wysokiej jakości, ale również wspaniałymi dodatkami. Dzisiaj zaaranżowanie takiej przestrzeni nie jest żądnym wyzwaniem: wystarczy skorzystać z ofert topowych producentów i zainspirować się ich propozycjami. Jak w praktyce wygląda urządzanie nowoczesnego ogrodu?

Piękny ogród w zasięgu naszego portfela!

Podstawą w planowaniu nowej aranżacji ogrodu jest dokładne jego wymierzenie oraz określenie naszych potrzeb. Jeśli ogród ma być przestrzenią wypoczynkową najważniejsze okażą się meble ogrodowe oraz dobry parasol przeciwsłoneczny. Jeśli zamierzamy zapraszać do ogrodu znajomych i organizować tam przyjęcia warto zastanowić się nad elementami takimi jak pergole, grille ogrodowe i inne. Inspiracji na to, jak rozplanować przestrzeń możemy szukać na stronach producentów – poza samymi zdjęciami produktowymi pokazują oni przykładowe realizacje.

Meble do nowoczesnego ogrodu

Zastanawiasz się, jak stworzyć nowoczesny ogród? Zacznij od mebli! Najlepszym wyborem będą kolekcje wykonane z aluminium i technorattanu. Projektanci dokładają wszelkich starań, aby ich realizacje zachwycały wspaniałymi kolorami i kształtami. Dodatkowo ważny jest dla nich także komfort użytkownika: fotele i sofy są odpowiednio profilowane, aby stanowiły podparcie dla naszego kręgosłupa. Warto zwrócić uwagę na to, że w przypadku mebli technorattanowych i aluminiowych tworzywa są tak zabezpieczane, aby nie wpływały na nie zmienne warunki atmosferyczne. Kolekcje posiadają wiele interesujących elementów, takich jak sofy, fotele, krzesła, stoły, leżanki.

Parasole ogrodowe na silne słońce

Interesującym dodatkiem w naszym ogrodzie okaże się parasol – dzisiaj ich stelaże tworzone są ze wzmocnionego aluminium, dodatkowo malowanego proszkowo, co przekłada się na zahamowanie powstawania rdzy. Baldachimy mogą rotować w różnych płaszczyznach.