Biurowe kolory nie muszą być nudne!

Standardowe kolory pomieszczeń i mebli biurowych to nijaki beż, blade brązy, biel w nieatrakcyjnym odcieniu. Jednym słowem, biura są bezbarwne. Te, które odwiedzamy jako klienci i te, w których pracujemy. Tak jednak wcale nie musi być. Jeśli mamy realny wpływ na to, jak wygląda nasze biuro, to dodajmy mu trochę (lub więcej!) koloru. Oczywiście tak, żeby całość kompozycji nie działała rozpraszająco i żeby pasowała do charakteru wykonywanej w danym miejscu pracy.

Biuro pokolorowane naturą

Meble biurowe Wrocław to przykład tego, jak efektownie można pokolorować biuro naturą. Grupa Trams oferuje rozmaite meble biurowe. Także w zachwycającej kolorystyce przyrody. Wystarczy spojrzeć na zrealizowane przez nich projekty. Do wyboru mamy bogatą kolorystykę wzornika kolorów płyt melaminowanych oraz wzornik oklein naturalnych i laminatów HPL.

Możemy zdecydować się na regały, biurka, szafki w kolorach drewna, które ożywimy soczystą zielenią. Przykładem takie naturalnej kompozycji jest zestaw biurowy Focus, którego doskonałą prezentację podkreślają elementy ze szkła lacobel.

Meble tapicerowane jako akcenty kolorystyczne

Przyzwyczailiśmy się do tego, że także gabinetowe czy biurowe meble tapicerowane są zazwyczaj nudne, jeśli chodzi o kolor i formę. Tymczasem  Grupa Trams oferuje nam fotele, narożniki, sofy w wyróżniających się kolorach. Znajdziemy tutaj także interesujące pod  względem designu i koloru krzesła: niebieskie, zielone, bordowe.

Grupa Trams przekonuje swoich klientów, że kolor ma znaczenie. Faktycznie tak jest. Nie tylko w miejscu zamieszkania, ale także w miejscu pracy. Przecież kolory tworzą podstawę dla ludzkiego postrzegania świata. Współtworzą jego fenomenologiczną bazę.

Szarość, biel i czerń w atrakcyjnej odsłonie

Nowoczesne aranżacje wnętrzarskie konsekwentnie udowadniają, że kolor kolorowi nierówny.    Zależy on od materiału, na którym się pojawia i od ogólnego designu. Dotyczy to również mebli biurowych, które na nowo odkrywają urodę takich barw jak szarość, biel i czerń. Prezentują je w bardzo atrakcyjnej odsłonie.

Szczególnie szary kolor mebli zestawiony z szarością elementów z betonu architektonicznego to podstawa wielu dzisiejszych stylizacji biurowych. Bardzo modne są także kontrastowe zestawienia czarno-białe. Zarówno jeśli chodzi o jeden zestaw mebli, w których elementy czarne i białe sąsiadują ze sobą, jak i o wystrój całego pomieszczenia.