Bankowe finansowanie zakupu nieruchomości

Historycznie niskie stopy kredytów hipotecznych sprawiają, że nieruchomości Szczecin sprzedają się na pniu. Biuro nieruchomości współpracujące z developerem, nie ma problemu ze znalezieniem nabywców na mieszkania i domy Szczecin. Niskie nakłady na reklamę sprawiają, że ceny mieszkań są niższe, a duży wybór pozwala odnaleźć ofertę, która będzie idealnie dopasowana do potrzeb nabywcy. To wszystko wygląda bardzo pięknie i zachęcająco, jednak pojawia się pewien problem. Jest nim finansowanie zakupu mieszkania. W dalszym ciągu najpopularniejszą formą kupna domu lub mieszkania w Polsce są kredyty hipoteczne.

Biuro nieruchomości Szczecin pomoże znaleźć najlepszą ofertę

To Ty decydujesz o wyborze najlepszej oferty kredytu hipotecznego. Poszukiwaniem i analizą ofert możesz zająć się samodzielnie, skorzystać z usług pośredników kredytowych lub skorzystać z pomocy, którą oferuje agencja nieruchomości Szczecin. My doradzamy tą ostatnią opcję. Dlaczego?

Dokumentacja techniczna

Do przygotowania oferty kredytu hipotecznego i sporządzenia umowy, bank będzie potrzebować wielu informacji o inwestycji. Projektu budynków, mieszkania, kopii pozwoleń na budowę, kosztorysów, harmonogramów prac. Biuro nieruchomości Szczecin współpracujące z developerem ma te wszystkie dokumenty u siebie. Dostarczenie ich do banku będzie znacznie szybsze, niż gdybyś to Ty miał się zająć ich kompletowaniem.

Lepsze warunki

Agencja nieruchomości Szczecin jest w stanie dostarczyć bankom dużą ilość klientów, a tym samym banki chętniej z nimi niż tobą negocjują warunki kredytu. Jeśli uważałeś że działając pojedynczo uda Ci się uzyskać więcej niż z pomocą agencji nieruchomości, to niestety jesteś w błędzie. Niższa marża, mniejsza prowizja za udzielenie kredytu, preferencyjne warunki ubezpieczenia – to wszystko przekłada się na więcej pieniędzy pozostałych w twoim portfelu.