Architekci wnętrz z Wrocławia. Biuro projektowe Monana Studio zaprasza do zaprojektowania przestrzeni mieszkalnej

Potrzebujesz dopasowanego projektu mieszkania do swoich potrzeb? Masz specjalne życzenia, ale szukasz kogoś, kto przełoży je na papier i stworzy wizualizację? Polacy coraz chętniej korzystają z usług architekta, który zajmie się urządzeniem ich mieszkania zgodnie z aktualnymi trendami. Monana Studio jest odpowiednim zespołem dla Ciebie. Połączy elementy wyposażenia tak, aby cały design był spójny, funkcjonalny i praktyczny. Dzięki czemu uzyskamy efekt z uwzględnieniem najmniejszych detali. Wszystko po to, aby żyło Ci się lepiej!

Projekt wnętrza uszyty na miarę – unikalne projekty dla klientów z całej Polski

Każda wycena jest indywidualna. Z tego powodu, biuro Monana Studio, przygotowało trzy formy projektowania. Projekt koncepcyjny polega na stworzeniu układu funkcjonalnego w rzucie 2d, wstępnej propozycji materiałów i kolorystyki, wizualizacji 3d pomieszczeń i wpisu wyposażenia i materiałów, wraz z adresami sklepów. Z kolei projekt kompleksowy zawiera dodatkowo dokumentację techniczną dla wykonawców, m.in. rzut punktów elektrycznych, widoki ścian czy rzut zmian budowlanych. Ostatni z nich to projekt kompleksowy z nadzorem. Oprócz wyżej wymienionych elementów, zawiera on również nadzór nad pracami budowlanymi, aby klient mógł bezstresowo i bezproblemowo przejść przez etap remontu. Architekt wnętrz Wrocław, czyli Monana Studio, zadba o wszystko, czego potrzebujesz.

Internetowe projekty wnętrz – maksymalna wygoda współpracy

Korzystając z oferty biura projektowego Monana Studio, nawet nie musisz wychodzić z domu. Bez względu na to, w jakim miejscu na świecie mieszkasz, otrzymasz przygotowany projekt mieszkania online za pomocą poczty elektronicznej. Wiedza z zakresu projektowania wnętrz, pozwala proponować klientom Monana Studio na rozwiązania, które wpisują się aktualne kanony dizajnerskie. Urządź swoje mieszkanie zgodnie z Twoimi potrzebami. Więcej informacji znajdziesz na https://monanastudio.pl/